| anonim_4396 a întrebat:

Sall!
ce telefon e mai bun dintre un nokia e 65 si un lg kp502?

Răspuns Câştigător
| ger a răspuns:

Daca vrei mai sofisticat LG kp502. Daca vrei baterie buna Nokia e 65. Eu as zice ca rezistenta si calitate Nokia e 65.

4 răspunsuri:
| BarBateLuL a răspuns:

Nokia. In general tot Nokia e mai bun. am avut si Nokia si LG si m-a tinut mai mult Nokia

| SpawNury a răspuns:

Nokia, logic.

| GigiBecali123321 a răspuns:

Nokia e65 e cel mai bun.eu am LG si se descarca extrem de repede.nici nu pot sa il iau cu mine.

| ger a răspuns:

Daca vrei mai sofisticat LG kp502. Daca vrei baterie buna Nokia e 65. Eu zic ca rezistenta si calitate Nokia e 65.