| anonim_4396 a întrebat:

Ce telefon imi sugerati sa cumpar dintre: (poate altceva)
- LG T310
-LG KP502
- Nokia C2-01

Răspuns Câştigător
| HoratiuMaris a răspuns:

Eu iti sugerez Nokia e cea mai buna marca de telefoane in plus si designul este super la el!

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Fără discuții, Nokia C2-01!
Pa, pa.

| Dash a răspuns:

Nokia all the way !

| hamstericious a răspuns:

Mai bine ti-ai lua un LG GW 300, cu tastatura qwerty, in orice caz cele doua LG-uri merita sa fie cumparate.sunt mai bune decat Nokia.

| basexcu a răspuns:

Nokia C2-01

| saba7 a răspuns:

Samsung galaxi mini

| Cristina1010 a răspuns:

Nokia

| ShaNNe a răspuns:

Sall,eu am telefonul Nokia C5 e foarte misto are tastele mari SAU Samsung CorbywinkingSper sa-ti placa

| mariusdimancea86 a răspuns:

Nokia c2-01 eu mi-am luat de curand la un pret bun, am gasit pe un site online xphones4all.com il am de 1 luna si imi place maxim il butonez toata ziua camera, aplicatiile sunt ft bune dupa parerea mea e mult mai bun decat celelalte happy