| graffiti a întrebat:

Sall cine poate sa-mi spuna niste programe de facut desene animate cum ar fi Adobe after effects sau pivot stickman doar ca desenele sa le fac eu.Dau funda la cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| introduaicinumele a răspuns:

Incearca Adobe Flash, se foloseste pentru a programa jocuri in Flash, dar merge si la animatii.

2 răspunsuri:
| IonutzWoW a răspuns:

Cu Sony Vegas Studio 11 insa este foarte greu.

| WindTechArt a răspuns:

Cel mai bine este sa faci desenele in photoshop sau Illustrator si apoi sa le arunci in After effects sau de ce nu Sony Vegas si sa la animezi acolo
Daca vrei detalii uita-te pe siteul meu de tutoriale de grafica http://windtechart.ro/