| ReVeRs a întrebat:

Sall cred ca am blocat coolerul de la laptop de pe tastatura cum il deblochez? Se poate bloca din tastatura sau e ars?

1 răspuns:
| Danzell a răspuns:

Nu. un cooler nu se poate bloca din tastatura.
ce iti recomand sa faci e sa il cureti e posibil sa se fi blocat din cauza prafului si firelor aspirate.

pune pe cineva care se pricepe sa ti-l desfaca si sa ti-l curete. daca ventilatorul nu merge si este supraincalzita zona din apropierea acestuia inseamna ca trebuie desfacut. Procesorul se poate arde.