| adrianbestboy98 a întrebat:

Sall,cum as putea salva pozele facute cu aparatu foto de pe un Sony Ericsson xperia arc s pe pc? conectez telefonul la pc intru pe card si nu apare nimica, adica nu apar pozele facute de mine. funda

10 răspunsuri:
| BandOfHorses a răspuns:

Cauta la setari conectare. USB gen.

| adrianbestboy98 explică (pentru BandOfHorses):

Nu e nimic nici acolo crying

| BandOfHorses a răspuns:

Te ajut maine azi am ceva treaba spunem ce windows ai.

| adrianbestboy98 explică (pentru BandOfHorses):

| BandOfHorses a răspuns (pentru adrianbestboy98):

Trebuie sa ai in Libraries: Documents mai multe foldere ex: Gta Sa si acolo se afla majoritatea salvarilor.

| adrianbestboy98 explică (pentru BandOfHorses):

Ma omule, eu vreau sa le salvez de pe telefon pe pc, da in telefon nu e niciun folder cu pozele mele care le am in el(cand il conectez intru pe el si nu gasesc niciun folder unde sa am pozele, parca nici nu le-as avea)

| BandOfHorses a răspuns (pentru adrianbestboy98):

Nu-ti apare pentru ca nu poti folosi cardul in timpul folosirii usb-ului.

| adrianbestboy98 explică:

Descopăr eu laughing

| TricksPericuloase a răspuns:

Poti sati cumperi 1 adaptor unde bagi cardul si il bagi in calculator asa sigur merge. Funda?

| adrianbestboy98 explică (pentru TricksPericuloase):

N-am chef sa dau banii pe un adaptor, eu am nev sa strang banii nu sa ii cheltuiesc, da stii vorba aia:te bagi ca musca-n lapte, asa esti si tu vrei sa te faci remarcat, alta metoda mai economica nu ai si tu?