| Myers_Michael_1984 a întrebat:

Sall cum imi pot face un vlog cu are mickey ( dozadehas.com )? Adica sa pun un video la o saptamana pe acel vlog P.S Sa nu aud ca sa-l incarc pe youtube pe un canal vreau doar sa-mi fac un site ca dozadehas.com Funda

Răspuns Câştigător
| YoChriss a răspuns:

Salut! Intra pe site-ul imcreator.com si-ti poti face un site cum vrei tu. Ai instructiuni acolo. Astept sa te vad. Succes!

1 răspuns:
| mpicbu a răspuns:

Daca ai carisma, originalitate si un pic de umor, cred ca ai reusi. happy