| adrianboss2011 a întrebat:

Sall, Cum intru in Cydia pe un Iphone 4s? Trebuie sa am Jailbreak ca sa il pun din Pc ca asa am vazut pe net

2 răspunsuri:
| DonyHD a răspuns:

Dupa ce il jailbreakuiesti trebuie sa iti iei un program limera1n si de acolo sa iei cydia si dupa aia daca vrei aplicatii si jocuri moca iti iei Installous din Cydia si gata.

| Trefla a răspuns:

1.Iti trebuie jailbreak(il faci in 10min daca esti baiat istet)
2.Depinde de ce versiune ai, de exemplu iOS 5 merge doar tethered(daca il inchizi trebuie sa "bootezi" jailbreaku din pc
3. Uita-te pe tabelul asta http://www.idevice.ro/tabel-jailbreak-si-decodare/ sa vezi daca poti sa faci jailbreak, iar daca merge facut ai acolo tutorialu despre ce e vorba