| talentul a întrebat:

Sall Cum Pot Pune Aplicatii Din Pc Pe Iphone nu reusesc nici cum

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Fa-ti cont in iTunes mai intai
CREAZA cont iTunes App Store fara credit card direct de pe telefon - http://support.apple.com/kb/HT2534
Apoi vezi ca ai o iconita APP STORE pe ecran si de acolo descarci toate aplicatiile FREE (sunt vreo 300.000 de aplicatii).Te loghezi in App Store cu contul facut in iTunes.
Succes! (trebuie sa fi conectat la un wireless in momentul descarcarii aplicatiilor/jocurilor)

| Esperança a răspuns:

V-am zis ca iphonul e varza laughing