| kitty_6896 a întrebat:

Sall, cum pot sa scriu ceva pe o poza cum ar fi niste versuri, pliz dau fundita!*_*

9 răspunsuri:
| cssandreea a răspuns:

Cauta pe net si descarca photoscape( este programul pe care il doresti eu pasta il am si e super! Astept fundita!

| IQOnly a răspuns:

Cu paint.Selectezi spatiul in care vrei s a scrii apoi dai scrisul sa fie transparent adica sa nu iti apara alb cand scrii, asta se selecteaza din partea stanga la mijloc.

| Zambet a răspuns:

@Deiia pentru. ce ai vrea fundita? laughing rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In paintbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu Photo Scape: dai la editor, object apoi la acel "T" :*.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In paint:dd

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall, scuze ca nu pot sa te ajut dar si eu caut acelasi raspuns
...:X:X:X*_*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A si apropo Deea nu se scrie Deiia se scrie DEEA!

| AndreeaDeea56 a răspuns:

Cu Photoscape.happy