| DDX99 a întrebat:

Sall cum pot seta ca ton de apel o melodie la tel huawei G6600? (funda+vot)

4 răspunsuri:
| treideca44 a răspuns:

Incearca meniu ->profiluri utilizator(profiles) -> general ( dai options) -> 2personalizare (customise) -> 1 setari ton (tone settings) -> si apoi 1 pentru schimbarea tonului de apel sau 2 pentru schimbarea mel la mesaj ( daca vrei sa pui o melodie personalizata, acolo unde iti arata tonurile pe care le poti pune, dai in jos, apesi "inlocuire", alegi melodia preferata si cam atat. Bafta... oricum, a trecut o luna de cand ai pus intrebarea, cred ca ai reusit pana la urma.

| DDX99 explică:

Am incercat tot asa dar nu merge

| DDX99 explică:

Ms am reusit si u zici chiar asa cum se face ai si u?

| OddJob a răspuns:

Dai pe melodia si dai setare ca ton de apel sau de la setari!