| vivi14 a întrebat:

am si eu o intrebare pentru cei care eu telefonul :HUAWEI g6600, cum pot pune si eu o melodie de apel, dau optiuni pe melodie si dupa aceea utilizare ca si acolo imi apare decat profiluri utilizator apas si zice gata, apoi cand ma suna cineva apare tot melodie telefonului. Dau fundita:*

Răspuns Câştigător
| RiseRuss a răspuns:

Pai in profilul acela te intreaba ca ce sa setez sunetul EXP:apel,alarma ceas, mesaj, mms...etc
ti trebiue sa laegi ca ton de apel
sper ca te-am ajutat :*

1 răspuns:
| Mareana_4331 a răspuns:

Dai la profiluri utilizator si apoi poti sa editezi profilul...dar la mesaj cum poti pune melodie? ca eu nu gasesc, sunt numai tonuri.