| GameMaster23 a întrebat:

Sall, dau funda la care imi spune cum fac scheme la fifa 2008straight face

5 răspunsuri:
| ivy a răspuns:

E greu sa iti explic asa... cel ma isimplu intrii pe youtube si scrii "fifa 08 tricks" ai acolo toate trickurile si te invata si cum sa le faci FUNDA:X

Răspuns utilizator avertizat
| ssaabbiinn a răspuns:

Salut! Tinand apasat pe Shift vei face toate schemele pe care le vrei tu! Funda?

| BurloiuRaul a răspuns:

Shift+sus+stanga+jos+dreapta = Braziliana Shift +stanga+dreapta=faci duble Shift+stanga+sus+dreapta rotire la 360 grade funda?

| Soriin_Pavăl_2000 a răspuns:

Apesi "Shift Stanga" si combini "Shift stanga" cu sagetile. happy