| andr3y_4285 a întrebat:

Sall, dc cand joc nfs most wanted imi merge f repede. ce sa fac(nu merge tot timpul asa repede)dupa ce dau restart la pc merge, si dupa un timp iar merge repede. dau fundita.

2 răspunsuri:
| iulyan a răspuns:

Nu prea am inteles intrebare, dar este posibil fiind ca sunt anumite setari mai ales daca ai un program precum tune-up iti elibereaza ramii si astfel jocul merge simtitor mai repede.altfel nu-mi dau seamathinking

| Wolf94 a răspuns:

Asa ceva n-am mai auzit...probabil ai un calculator asa de bun incat nfs most wanted e un gunoi pentru el...