| andr3y_4285 a întrebat:

Sall, am descarcat sin eu nfs most wanted si l-am instalat, dar nu merge dc? imi zicetongueLEASE INSERT THE CORRECT dvd-rom, DELECT OK AND RESTART APPLICATION, plzz.

Răspuns Câştigător
| Dominicc a răspuns:

Dupa ce il instalezi cu daemon tools (instal complet) pastreaza o arhiva unde l'ao instalat. ed pref arhiva 1 sau prima.
Cand dai sa intri cu daemon tools deschide arhiva de ai salvat; o.
app. trebuie sa ai craniu ala deschis cand joci

| vladdudau a răspuns (pentru Dominicc):

Ar explicami si mie cum fac rost de craniul ala ca sunt disperat sa joc nfs most wanted

| vladdudau a răspuns (pentru Dominicc):

Explicami si mie cum fac rost de craniu ca sunt mort si vreau sa joc si eu most wanted

17 răspunsuri:
| andreutz a răspuns:

Iti trebuie un crack. Daca nu te-ai descurcat sa il iei de pe internet, lasa-mi un mesaj privat si ti-l trimit eu.

| Iuly006 a răspuns:

Fa-i o imagine cu daemoond tools la CD si merge dar trebuie sa lasi CD lasat in calculator.
bafta happy

| victo a răspuns:

Iti trebuie un. exe bun pentru asta e suficient sa cauti "nfs most wanted nocd fixed. exe" pe google

| Sebiii a răspuns:

Deschide-l prin daemon tools si intra in crack

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am reusit si eu cautand pe google big grinbig grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia-ti crakul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai copiat caracku

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebe sa lucri ci crak si cd 1

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa ai un program "demon" nu stiu cum de aia nu iti merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat la fel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa-i bagi crack-ul!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu ai instalat cu daemon tools, incearca sa bagi un crack in folderul ex. nfs most wanted unde l-ai instalat si poate o sa mearga...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai pe raniu, hide-restore.si apoi dai play game.:p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau poti sa cauti crak pe internet

| Racz_Levente_1987 a răspuns:

Salut am descarcat nfs most wanted si nu stiu ce are imi zice sa reglez luminozitatea am facut-o dar tot asa este. vreau sa stiu si eu cum sa fac sa mearga joc clar. plsss