| Ionel1231 a întrebat:

Sall. De ce mi se opreste hardul deodata fara eroare va rog ajutati-ma repede

Răspuns Câştigător
| Catalinhhh a răspuns:

Probabil are un virus, sau face scurt circuit, în sensul că e un fir rupt sau nu e bine fixat acolo și se pierde contactul.
Formatează-l și vezi dacă mai face așa, dacă da reinstalează windows-ul, iar dacă persistă du-te la ceva de reparat PC și vezi acolo.

3 răspunsuri:
| EnvyU a răspuns:

Pentru ca nu te place si trebuie sa il bati, sa ii dai in cap pana isi revine.

| Ionel1231 explică:

Sal. Ba catalin el nu face figuri din astea mereu cateoda

| Ionel1231 explică:

Ba catalin da beculetul ala rosu de la pc ce inseamna?