| FoRYoU a întrebat:

Sall din ultima vreme cand poresc cs-ul si vreau sa intru pe un server ma da afara si imi apare o eroare care zice NET_SendPacket ERROR : WSAEINTR. Am cautat pe google si tot zic ca e o problema de steam laughing si eu n-am steam oh go on dar face asa doar la cs-urile astea mai noi cum ar fi carbon xtcs... Pe lant merge sa intru pe servere dar se misca grew si am si rate 25000 mess inchis realtime. VA ROG ajutati-maAA CS-U E VIATA MEA love struck

Răspuns Câştigător
| manubmxnsb a răspuns:

Este mai complicat.laughing Sterge de tot jocul si instaleaza-ti-l din nou...Scuze dar asa trebuie daca nu iti merge Packet-ul. Eu cred ca dupa aia iti va merge ca am si eu ConterStrike-ul.Mult succes!