| teo2998 a întrebat:

Sall eu nu am placa video dar sa stiu ce jocuri se joaca. fara placa video

Răspuns Câştigător
| DSGline a răspuns:

Deci te referi la placa video integrata ca altfel nai vedea nimic pa monitor pai poti incerca jocuri din astea sub 1gb.

5 răspunsuri:
| dany1219 a răspuns:

Cum sa nu ai placa video am omule.laughing)rolling on the floor).pai fara placa video nu se vede nimic...iar la jocuri nici nu iti mai zic...winking

| gatablog a răspuns:

Fara placa video dedicata?
Sa inteleg ca ai placa video "on board"?

Daca ai placa video pe placa de baza, depinde de performantele ei ce jocuri vei putea rula.

| AndreYoman a răspuns:

Depinde de memoria RAM si CPU pe care o ai.
P.S si eu am un PC fara placa video(care s-a ars) si ma tine de nfs carbon, price of persia t2t si lista continua.

| Catalin_3561 a răspuns:

:O da unei placa? puneti macar una de 64 mblaughing asa fara placa video poti juca miniclipuri, si nu mai stiu cauta si tu jocuri de astea mai mici.big grin

| GDan a răspuns:

Taceti ma nici eu nu am placa video si pot juca unele jocuri Metin2 GTA SWAT 4 Cs si multe altele asa ca taceti nu radeti ce noobi laughing