| EmyKiss a întrebat:

Sall TPU, am aceasta placa video si as vrea sa stiu cam cat de buna e, si cam ce jocuri din ultima generatie ar merge pe ea :

http://www.hisdigital.com/de/product2-357.shtml

Răspuns Câştigător
| Y2k a răspuns:

In primul rand, daca ai observat placa ta video e pe model mai vechi " agp", asa ca, nu sunt sigur ce jocuri duce din generatia ce au aparut, poate cele de prin 2009-2010 merg, te sfatuiesc sa iti cumperi o placa de baza noua pe model " Pci-express, si pe urma sa iti cumperi o placa video mai "bunicica". Te salut.

| EmyKiss explică (pentru Y2k):

De fapt asta este o placa care am gasit-o prin casa laughing stiu ce ciudat pare, eu am deja placa video nVidia GeForce GT 610 2gb Gddr3 dar voiam sa vad ce placa este aceasta. multumesc pentru raspuns

| Y2k a răspuns (pentru EmyKiss):

NVidia gt610 e deja alt domeniu, cu "video card-ul" asta poti juca generatia de jocuri care au aparut, bineinteles daca te ajuta memoria RAM si procesorul! Ma bucur ca te-am putut ajuta!