| opro a întrebat:

Sall fratilor imi dati si mie un cont pe metin 2 ro care sa aiba cel putin lvl 50 (daca s-ar putea pe gemini) ca am si eu cont si vreau sa ma cresc da nu am numai lvl 14 ajutor plizz!

3 răspunsuri:
| →s ♥ ą← a răspuns:

Cine crezi ca e prost sa-ti dea?big grin

| Alexa Iancu a răspuns:

Metin 2 ro nu-i pentru incepatori e mult prea greu pentru voi... vrei un cont mai mare. sa ai minim lvl 90. incearca pe empiremt2.eu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai e cam greu de gasit am eu de 40 il dau pe 2milione dar n-are iteme daca ejt din alexandria h_dan222 id