| raulneamt a întrebat:

dati-mi plizz un seit de unde pot afla parola de la metin de la cont ca mi lo furat si is disperat plizz!

Răspuns Câştigător
| Skiper a răspuns:

Draga ( raulneamt ) Daca joci pe Metin2.Ro te sfatuiesc sa faci asa dai la Intri pe site dai la am uitat parola dai la E-mail intri pe id care ai facut contul dai la Email-uri si va aparea Metin2ro dai click si va aparea User si jos Password happy daca joci pe privat exista unele coduri dar nu dau nume nu sustinem hack pe Site! -=Daca Mai putea rasplati cu Fundita ar fi Excelent=-

1 răspuns:
| nashu40 a răspuns:

Buna!
In pagina de pornire, inainte sa intri pe joc, dai pe Admin Cont, iar dupa ce intri vezi ca pe undeva in dreapta scrie mai mic "ai uitat parola?". Da click acolo si am impresia ca iti cere adresa si-ti trimite un e-mail cu parola.
Bafta!