| tomy11 a întrebat:

Sall! ieri mi-am cumparat un hoverboard si cand merg pe el cateodata se dezactiveaza singur! de ce se dezactiveaza?

2 răspunsuri:
| Intrebatoru99 a răspuns:

Poate nu l-ai lasat destul la incarcat.
bateria trebuie lasata sa se incarce la aproximativ 98-99% si daca o lasi prea mult peste 100% la incarcat (peste noapte de exemplu) bateria se va deteriora, si va trebui sa o repari, costul este aproximativ 200 de lei

| ionandreigng a răspuns:

Probabil e ceva neinregula sa îl duci undeva la reparații sa iti spună exact ce are