| BubblesWorld a întrebat:

Ieri mi-am cumparat un Nokia 302..cine imi poate spune cum se dezactiveaza wirelessu?

3 răspunsuri:
| Braunion a răspuns:

Manualul de instructiuni pe care nu te-ai obosit sa-l citesti (sau n-ai stiut)

| BubblesWorld explică (pentru Braunion):

Nu il citesti tu pentru mine? Daca nu aveai raspunsul la intrebare nu stiu de ce te-ai mai bagat in seama

| Braunion a răspuns (pentru BubblesWorld):

Nu, nu-l citesc eu ca nu e telefonul meu. Asta e o intrebare pusa din lene, nu o intrebare serioasa care merita atentie si un raspuns adecvat.