| Razvy98 a întrebat:

Sall! Imi spuneti si mie cum sa-mi fac un blog pe net? Dau funda celui care imi spune cel mai explicit!

3 răspunsuri:
| jeki45 a răspuns:

Exista multe site-uri unde iti poti face bloguri gratuite.De exemplu:Wordpress, Blogger, Yola etc. Blogger este cel mai simplu. Te-as sfatui sa faci pe el. N-am ce sa-ti explic deoarece iti va arata atunci ce trebuie. Funda?

| DildăuPaispe a răspuns:

Www.blogger.ro (scrie in motorul de cautare)

| kriskiss a răspuns:

Este simplu si nu prea as avea ce sa explic funda te rog intra pe www.bloggr.ro