| Broadband a întrebat:

Sall. in nfs porsche 2000 cum castig masini sau trasee. cine a jucat asa ceva? cum e cu factory driver?

2 răspunsuri:
| Broadband explică:

Aha ok deci joc la evolution. mersii de raspuns

| Sergiu95 a răspuns:

Masini iti da pe baza ce faci multe curse si multi bani.stiu ca la nu stiu cate curse iti da masina noua. Dar trebuie sa si cumperi din cate mai stiu. Da trebuie.La evolution se joaca pentru asta.Stiu ca la factory driver se face ca un fel de antrenament. Eu am ajuns la masina aia faina. da n-am mai putut trece.Cam atatbig grin