| Disperatu a întrebat:

Sall jucatori de cs 1, 6.Fratele meu mai mic si mai prost a facut o comanda la 0ping (host de cs 1, 6) sau ce *** o mai fi.Eu nu am bani sa platesc asa ceva si nu m-a intrebat. Data scadenta este pe 27.05. 2015. Daca nu o platesc se anuleaza? Va rog, fundaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.Ma scuzati daca am mai postat odata dar nu gaseam intrebarea.

3 răspunsuri:
| CezarAjutorul a răspuns:

Daca vrei sa iti gasesti intrebarea, vezi ca ai in stanga "intrebarile mele". Acolo ai intrebarile date de tine si uita-te daca ai vreun raspuns.

| Disperatu explică (pentru CezarAjutorul):

Ok, but, in legatura cu intrebarea asta, ai vreo idee?

| Alexandru_Radu_1999 a răspuns:

Da,daca nu platesti se anuleaza.