| geogeo12 a întrebat:

Sall
la informatica am facut cu domnu un site cu wordpress si dupa ce l-am facut cand intram pe el zicea sa sterg un fiser
l-am sters cu filezila
asa si de atunci n-am mai lucrat la site ca trebuie sa facem alte proiecte
cine stie cum sa continui site sa pune un site cu tutorial sau sa-mi explice in scris
funda cel mai bun raspuns

1 răspuns:
| ComputerGeek a răspuns:

Woah, pai tu practic ne pui pe noi sa-ti facem tie siteul?

Este siteul tau si ideea ta, si ce ai vrea sa-ti zicem? E mult de munca, te astepti ca cineva sa iti spuna fiecare pas?

Wordpress cam iti ofera tot ce ai nevoie fara sa iti trebuiasca cunostinte html/javascript sau altele, asa ca poti sa te descurgi singur.