| 61n4 a întrebat:

am si eu o problema. sunt cls a 12-a si trebuie sa facem atestatul la informatica. problema e ca noi avem o profesoara nebuna, care nu stie nici ea ce sa faca si nu avem nici cea mai vaga idee ce si cum.culmea este ca trebuie sa-l fac si in access si noi nu am lucrat niciodata in el laughing iar profa, nu ne spune decat sa intram pe google si sa cautam rolling on the floor) ce sa cautam nici ea nu stie. poate sa-mi explice cineva ca am si o tema naspa gestionarea medicamentelor intr-o farmacie angry

1 răspuns:
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Dacă este până aici, e de rău...profesoara ar trebui sancţionată rău de tot, iar despre tine...nu ştiu, ai putea eventual să rogi pe cineva mai mare să îl facă, sau cel puţin să te îndrume happy
Oricum, din câte ştiu, atestatul nu e obligatoriu, însă primeşti o diplomă în plus dacă îl faci...totuşi nu sunt sigur happy