| danyel343 a întrebat:

Sall mi-am facut cont pe google play si cand incerc sa descarc jocuri imi apare acest mesaj "You haven't accessed the Google Play
Store app (the white shopping bag app
icon) on your device with this email" o sa mearga doar daca intru de pe un dispozitiv android? eu pana acum am intrat doar de pe pc

Răspuns Câştigător
| StonemAlly a răspuns:

Trebuie intai sa intrii de pe tel. Ca un fel de "confirmare" a contului. Si din ce stiu eu ti le trimit direct pe telefon. Tu nefiind logat pe niciunul e mai naspatongue

1 răspuns:
| bogdan324 a răspuns:

Da,iti trebuie un dispozitiv android.