| Aloh123 a întrebat:

Sall, mi-am instalat de curand windows 7 ultimate si mi-a ramas windows-ul pe care l-am avut inainte ce sa fac sa ca il sterg windows-ul dininainte.Cine stie da-u funda

Răspuns Câştigător
| furios4you a răspuns:

Nu in bios mai.cand instalezi windowsul iti arata partitiile si acolo alegi proprietati apoi format
http://furios4you.wordpress.com

2 răspunsuri:
| gki1980 a răspuns:

Daca a ramas SI sistemul vechi, inseamna ca ai facut instalarea nu de pe cd, ci din windowsul vechi. in acest caz, in C/program files vei vedea un folder numit "windows.old" il stergi, dai restart si sa nu uiti sa instalezi driverele de sunet sau mai stiu eu care iti vor lipsi, pentru ca pentru moment tie iti merg driverele pentru ca windows7 foloseste momentan pe cele vechi. bafta! happy

| anonim1808 a răspuns:

Pai prima data cand vrei sa iti bagi un windows intri in bios si stergi primul windows si dupa aia il bagi pe care vreihappy.