| anonim_4396 a întrebat:

Sall! Nu prea ma pricep la telefoane mobilebig grin Ziceti-mi va rog si mie care-i diferenta dintre samsung wave 2 bada si android? raised eyebrowsMultumesckiss

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Bada e exlisuv pe Samsung, e o creatie proprie. Se misca bine, dar are farte foarte ptine aplicatii. Andoidul e mai popular deoarece are foate multe aplicatii si e universal.

1 răspuns:
| sLowSpawN a răspuns:

Android este un sistem de operare la telefoane cum ai si tu Windows pe PC, despre Samsung wave 2 bada nu prea am auzit, dupa nume mi se pare un model la Samsung.
Funda?