| adrianboss2011 a întrebat:

Sall,pentru nestiutori scriu mai detaliat:care e mai bun ipod touch 3rd generation sau ipod touch 4th generation? ca unu mi-a scris ca nu avem retele 4g in taralaughing asa ca am scris sa priceapa cineva,nu e telefon e player muzical, pentru jocuri si umblat pe net, deci care e mai bun ipod touch 3rd generation sau ipod touch 4th generation? de ce? vreau mai detaliat sa scrieti de ce e mai bun x decat y(ipod touch 3 vs ipod touch 4)

8 răspunsuri:
| Mihai0eu a răspuns:

4 Normal, chiar daca nu ai 4G momentan in tara este doar momentan, in scurt timp o sa fie adoptat si de retelele de internet /telefonie de la noi.

Răspuns utilizator avertizat