| Coryyyyy a întrebat:

Sall, recent am primit un samsung corby, si mi-am mutat cardul de memorie din telefonul vechi pe el, dar nu stiu de ce nu imi arata nicio muzica si nicio imagine din card pe telefonul samsung corby si cardul meu de memorie are multe imagini si muzica si numi apar pe telefon crying. cum pot sa le gasesc? dau funda si voturi

Răspuns Câştigător
| ღAnaSawakoღ a răspuns:

Inchideti telefonul si deschidel iar ca sa il recunoasca.noroc!

4 răspunsuri:
| RiRi5846 a răspuns:

Poate nu ai asezat cardul cum trebuie.Si eu am avut aceeasi problema la inceput(si eu am Samsung corby)insa pana la urma m-a vazut ca trebuia sa asez cardul in asa fel in cat sa nu iasa nici un pic pe dinafara.

| Coryyyyy explică:

L-am asezat bine, cred ca de trei ori cel putin l-am asezat sad

| Coryyyyy explică:

Mie imi recunoaste cardul, dar nu-mi arata ce am pe card

| Bloguldepoveste a răspuns:

Daca nu merge cum a spus mai sus ^ trebuie sa-ti iei alt card.
Nici de pe LG pe Nokia nu merge - mie cel putin.