| Spoorky a întrebat:

Sall spuneti-mi si mie cum schimb arma la counter strike 6.1 din pistol in mitrariera urgent funda

8 răspunsuri:
| Robert a răspuns:

In timpul jocului apesi asa CTRL si F4

| Sperman a răspuns:

Scrii asta in consola :

bind mwheelup "cl_righthand 1"
bind mwheeldown "cl_righthand 0"
Arma, pistolu, cutitu, grenazile, bomba le schimbii de pe o mana pe alta de pe scroll.

| semix a răspuns:

Salut. prima data o cuperi big grin (asta in baza(la inceput) ->apesi B 4-3 sau 2 ) apoi apesi 1 pentru arma, 2 pentru pistol, 3 knife, 4 nades. si nu uita O-2 pentru armura. bafta big grin

| Monicaツ a răspuns:

Nu stiu sigur dar un prieten mi-a zis ca din tastele 123... sau din rotita de la mouse.nu stiu sigur macar incearca.hai da-mi funditaaaabig grin

| VirtualKnight a răspuns:

WePlay.HZone.Ro
Probably the best server in the world

| b0denN a răspuns:

Hud_fastswitch 1! scrii in consola si o sa mearga happy

| boss4you a răspuns:

Iati o arma si apasa pe pistol apoi pe "Q" si se schimba repede bafta la fraguti.

| Alex_4178 a răspuns:

Nu stiu sigur dar... ma rog nu prea stiu da cand incepe jocu apesi pe b si cumperi pusca ce vrei