| Krixxus a întrebat:

Sall
stie cineva cum pot personaliza windows 7?
si nu ma refer la persoalizare din aceea de gen sa schimb culoarea meniului sau sa adaug widget-uri...
am vazut de curand un model de personalizare si era bara de start pe sus big grin stiti cum as putea face? sau un link cu un video care sa imi arate?
va rog mult

Răspuns Câştigător
| SorinTudor a răspuns:

Daca te referi la bara de start o poti muta si tu sus pe aia ca nu e greu dai click dreapta pe bara si apoi proprites si ai optiunea Task bar located on: si selectezi de acolo locul unde vrei s-o pui. Sunt multe pach-uri pe net care iti schimba interfata cu interfata de Windows 8, MacOS...si mai multe teme de genu. Daca vrei poti sa ii instalezi un rocketdock in care sa pui toate programele de pe desktop eliberand desktop-ul si sa le accesezi cu un click dar acest Rocketdock iti va manca serios din memoria RAM la fel ca si o interfata. Mie mi se par inutile

1 răspuns:
| gelu1970 a răspuns:

Click dreapta pe bara de start si alegi ultima optiune, personalizare. in meniul ce se deschide poti personaliza bara de start.