| GameMaster23 a întrebat:

Sall, stiti de unde as putea sa imi descarc drivere pentru calculatoru meu? sau pentru ori ce calculator? (dar nu cu programe... )
Dau funda + 2 voturi!

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| alecx4music a răspuns:

Pai o solutie (mai complicata) ar fi sa intrii pe pagina oficiala a producatorului placilor. Sau varianta mai usoara este sa faci update la Windows si gaseste el singur driverele necesare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,trebuie sa te duci pe pagina oficiala a producatorului(a componentelor) a caror driver ai nevoie de ex:
AMD.com
Nvidia.com
ma rog.

| Insidious a răspuns:

Depinde ce placa ai. Daca ai Nvidia, intrii frumusel la ei pe site, nvidia.com si ai acolo toate datele. Intra pe site-ul alora de a facut componentele pentru care vrei driver si gasesti acolo. Bafta