| JusTPauL a întrebat:

Am un prieten care si-a schimbat windowns-ul si nu mai are cd cu drivere, cum ar putea sa-si faca rost de drivere?
Sau stiti cum ar putea afla modelul de la placa de baza fara programe?

Răspuns Câştigător
| ilie98 a răspuns:

Descarci slimdrivers si iti da automat driverile care iti trebuie incearca si tu

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| pozeanimate a răspuns:

Bara start
msinfo32.exe enter
system model

| Vasy0105 a răspuns:

Le downloadezi de pe netwinking

| MaBrein a răspuns:

Dfsafdsa

| americanu098 a răspuns:

Ia driver identifier

| marius3506 a răspuns:

Stiu ca daca instalezi windows 7, driverele se instaleaza automat, fara cd sau altceva. ar putea incerca sa instaleze windows 7 si sa se uite la ce componente are iar dupaceea sa revina la windows xp si sa caute pe internet driverele

| AndYUchiha a răspuns:

Hmm. a facut o greseala cind a instalat windowsul trebuia sa puna cd driverule dar nu lea pus acolo clar arata care si cite sa pui