| Afganistanu_9917 a întrebat:

Sall. Tocmai mi-am cumparat un ps3 slim si nu m-am obisnuit cu controller-ul imi este foarte greu. Vreau sa stiu parerea unuia dintre voi care are ps3 si sa imi spuna in cate zile sa obisnuit cu controllerul si cat de greu i-a fost.

2 răspunsuri:
| Λndrei a răspuns:

Tu pui o intrebare tampita pe bune vorbesc.Tu vorbesti de fapt de reflexe, in cat timp obtii reflexe automate daca joci in continuu cu acel controller.Paisti care-i cheia succesului? Exercitiul! Joaca-te pana nu mai poti si in vreo 2-3 zile sti controller-ul din cap, gen:scrii la tastatura fara sa te mai uiti la taste.De ce? Prea multe conversatii pe mess laughing.Era o gluma dar sper ca ai prins idea.

| RedGuy a răspuns:

Eu am un ps3 de cateva luni si ps2 tot de cateva luni dinaintea ps3-ului cele doua au controller-ul la fel,si ce pot sa zic,m-am obisnuit cu el destul de repede,poate intr-o zi dar stiu ca niciodata nu am sa pot juca shootere cu el,nu reusesc sa tintesc mai deloc, nu e cum e cu mouse-ul, 3rd person shooter am reusit sa joc imi vine mai usor dar fps nu.