| alisuc a întrebat:

am o cartela de frog pe ea am o extraoptiune cu 3 euro si mi-a dat net nelimitat pot avea aceeasi extraoptiune si la cartela cosmote? am cautat pe net si nu am gasit si am fost si la cosmote si nu mi-a explicat cea ce am vrut eu. funditzzzaaa

5 răspunsuri:
| Snoopy001 a răspuns:

Nu findca a fost cumparat frog de GSM straight face sau ceva de genu si eu voiam dar nu mai stau sa schimb cartela straight face.

| AdrianFita a răspuns:

De ce ai vrea cosmote cand frog este mai bun si este aproape la fel ca cosmote?

| alisuc explică (pentru AdrianFita):

Pentru ca ma zapaceau cu mesajele si stau cu grija ca intr o zi nu o sa o mai pot folosi si plus ca avea momente cand imi disparea cu totul semnalu adica mi se dezactiva cartela pentru. cateva secunde si desta dar in rest e ok acum numai am probleme de genu.

| CosmoteRomania a răspuns:

Buna,
Extraoptiunile pentru cartela Frog nu sunt compatibile si la celelalte cartele COSMOTE.
Multumim

| alisuc explică (pentru CosmoteRomania):

Buna, ma gandeam ca exista o extraoptiune cu 3 euro la net asa cum exista si cea de minute cu 3 euro la cartela cosmote. 200 de minute si sms-uri in retea fara nat si int. Multumesc