| Adytza551 a întrebat:

....am o intrebare cum as putea decoda o antena digi sau boom sau dolce stie cineva plizz... dau cea mai maire Funda

2 răspunsuri:
| mihai55nmp a răspuns:

Fi mai explicithappy. Ce anume vrei sa decodezi?happy securitatea care blocheza anumite programe/gen/>porno, sf, horror, etc. astpt un raspuns.happyca sa vad cum pot sa te ajuthappy

| Adytza551 explică:

Pei am 3 aparate de ante diferite si toate 3 sunt oprite ca nu am mai platit abonament si am un preten care stie sa decodeze aparate din astea care le face sa mearga fara sale mai platesti si nu vrea sa zica ........stie careva