| Anonimus696969 a întrebat:

..

Am o intrebare...Intr-o seara cand scriam un cod (in sublime text 2)mi-a aparut dintr-o data o casuta in care scria : "This build of sublime text 2 has expired, please update to a newer one from http://www.sublimetext.com ";

I-am dat unninstal si l-am download-at din nou. Si era aceeasi poveste...Ce sa fac?
(va rog raspundeti doar cei care stiti despre problema....nu vreau sugestii cu al programe.) :)

1 răspuns:
| Seby1994 a răspuns:

Trebuie sa intrii pe siteul lor si sa instalezi versiunea cea mai noua, altfel o sa-ti apara mereu aia. mult noroc. Funda? big grin