| anonim_4396 a întrebat:

Salut
Mi-am reinstalat recent pc si nu imi merge sunetul (win xp)
Prima data misa instalat dar i-am dat uninstall pentru ca nu am instalat ceva bine la NVIDIA,,,, si acu nu mai merge sa-l instalez iar
AA da si cand vream sal reinstalez imi scria ( Setup has detected that the Sevice Pack version of this system is newer than the update you are applying. There is no need to install this update )
VA ROG ajutati-ma!
DAU FUNDA VA ROG ajutati-ma

3 răspunsuri:
| mnthseby a răspuns:

Trebuie sa instalezi driveru de la placa audio

| FlorinPx a răspuns:

Salut! Nu prea ma pricep dar incearca sa reinstalezi windows-ul si apoi incearca sa instalezi sunetul iar

| pkpdionut a răspuns:

Sunetul nu merge din cauza driverului de la placa audio, vezi realtek sau ce ai tu acolo