| Harl3yDavidson a întrebat:

Sall TPU, am o mare problema, mi-au fost criptate toate videoclipurile si pozele de un virus, ce pot face ca sa le decriptez?
Ps: DAU FUNDA!

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Nimic! Asta e cand deschideti toate prostiile si nu ai nici antivirus...
http://www.epasystems.ro/......i-viclean/

| Iunix a răspuns:

Ai măcar vreun antivirus? Poți să încerci restaurare sistem dacă nu a fost șters deja de acel virus, sau poți să le recuperezi dacă ai făcut un disc de recuperare.

| YqwerdDc a răspuns:

O solutie ar fi sa platesti niste bani pe un site care ti-l da virusul dar nu e garantat si alta sa reformatezi hard - diskul