| tavi555 a întrebat:

Am o problema cu bateria de la laptop.
Se incarca doar 80% si tine foarte putin(aprox.15 min.).
Daca o scot si o bag din nou se incarca 100% si tine, intr-adevar mai mult.

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Problema e ca bateria e moarta

| dannyel86 a răspuns:

Acumulatorul de la laptop, la fel ca si cea de la telefoane, isi scurteaza, in timp, perioada de functionare. Cand a fost fabricat si pus laptopul pe piata, intervalul de timp a fost mai mare. Acum te tine doar 15 minute, iar scoaterea acumulatorului nu rezolva problema. Ori cumperi altul nou, ori folosesti laptopul conectat la priza.

| ishallhelpyou a răspuns:

Defect din cipul bateriei, nu ai ce face. Iti trebuie alta baterie.