| tonynegrui a întrebat:

am o problema cu calculatorul imi da blue screen dupa cum se vede
http://imageshack.us/photo/my-images/20/v7ga.jpg/
asa si. daca stiti cumva sa ma ajutati am incercat sa dau update la toate driverele sa sterg unele chestii noi instalate si nimic. apropo imi da la toate jocurile cand le instalez la Setup An Error occured while copying file the source is corrupted cv de genu:( am windows 7 64-bit 4 gb ram procesor dual core i3
placa video 2 gb plz lasati un email de skype sau messenger
Dau Funda Multumesc celor care m-au ajutat

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti incerca ceva... sa dai calculatorul inapoi in timp, poate dispare problema.
gandste-te care a fost ultima zi in care a functinat corect, si da alegi ziua aceea daca este posibil, daca nu una de mai inainte:
Start-> All Programs-> Accesories-> System Tools->System Restore

sau

acelasi lucru pe alta cale: C:\windows\system32\restore\rstrui.exe

sau

intri in SafeMode (sper ca stii cum) si faci asta de acolo.
Succes!

| Gabi05 a răspuns:

Ai schimbat ceva la hardware de curand?
De obicei bsod primesti cand sunt conflicte intre drivere.
Ai instalat driveru updatat peste cel vechi?

| Tagaso a răspuns:

Clic pe butonul de Start>Run>tastezi >CMD, în fereastra neagră tastezi SFC/SCANNOW>ENTER(la windows xp necesită CD-ul cu windows în unitatea optică.)