| Gaby405 a întrebat:

Am o problema cu PC-ul. Cand vreau sa imi bag un user nou pe el merge dar cand vreau sa intru imi zice ca "The user profile service failed the logon. User profile cannot be loaded" ce sa fac (in afara de reeinstalarea windows-ului apropo windows 7 professional)

6 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Să verifici dacăserviciile fast user compatibility și secondary logon sunt active sau măcar setate pe manual.Succes

| stlucian a răspuns:

Acum e tarziu pentru mine.VB maine! OK?

| Gaby405 explică (pentru stlucian):

thinking Cum adica?

| stlucian a răspuns (pentru Gaby405):

Dupa 10 ore in fata monitorului cred ca e tarziu pentru mine.Dar sa trecam la ale noastre. Uite aici 3 posibilitati de a rezolva problema ta:
http://support.microsoft.com/kb/947215/ro
Sper sa-ti fie de ajutor.(click pe fiecare optiune)Succes!

| Gabriel_Turcanu_1997 a răspuns:

Nu poti face altceva pretenas happy
Baga id gabiturcanucs si iti dau eu cel mai bun windwos pentru jocuri si e si usor de folosit trecel plz. laughing)

| Gaby405 explică (pentru Gabriel_Turcanu_1997):

Ce windows
(sa fie 7 nu conteaza ce da sa fie 7)