| AAAdelin a întrebat:

Am o problema cu PC-ul de o buna bucata de vreme asi putea spune. Eu imi pun pe desktop un wallpaper, si imi salvez setarea. Dupa un timp mai indelungat, sau cand pornesc PC-ul imi dispare wallpaper-ul si m-i si m-i se pune un font negru. Ce pot face ca sa nu m-i se mai intample asa ceva?

8 răspunsuri:
| Ioanna2012 a răspuns:

Si eu am avut problema asta. poate fi din cauza faptului ca nu ai mai reinstalat windows-ul de mult timp si ai acumulat virusi blushing.

| clautzuuboy20 a răspuns:

Si eu am aceeasi problma...dar cum "Reactivez Wind0wsul"?

| hello123 a răspuns:

Iti trebuie windows original.altfel nu poti sa-ti pui imagine. eu am windows original(pe laptop) si nu am treaba,dar pe pc nu am original,deci nu pot pune imagine. oricum daca incerci nu poti sa faci nimic ca sa salvezi imaginea pentru ca genuine-ul nu-l lasa.e ca un fel de antivirus pentru windows si poza ar fi virusul,iar in momentul in care inchizi pc-ul,, antivirusul´´ scapa de,, virus´´

| Bibi_1645 a răspuns:

Sa-ti activezi windowsul.

| ana_8108 a răspuns:

Si eu patesc la fel la laptop.Cred ca...trebuie reformatatthinking

| teodora97_6361 a răspuns:

Nu stiu daca intelegi dar trebuie sa iti activezi din nou windows-ul ti s-a dezactivat! mi s-a intamplat si mie big grin

| MrC4t4 a răspuns:

Cred ca trebuie reinstalat windowsul.

| irondany a răspuns:

TI-a expirat windowsul de acea iti apare asa deoarece fiecare windows are o perioada de valabilitate si ca sa iti reactivezi windowsul trebuie sa il cumperi. daca ai windows 7 am eu un hack care il reactiveaza baga id danyel_zapata happy