| wowPlayer a întrebat:

SALL TPU AM O PROBLEMA MAREE cu sunetu

mie imi place sa ascult muzica.......si nu se mai aude nimic
Am incercat sa vad daca mai am driveru instalat stiti voi:start\run\dxdiag\audio
si nu era nimic instalat
asa ca am am incercat sa il instalez din nou
am dat sa se instaleze si mi-a dat eroare
"Sorry, some important files of this package are missed.Please download the package again to contact with the service provider.Please press OK to terminate the install wizard"
L-am descarcat din nou si aceiasi eroare
CE TREBUIE SA FAC?

VA ROG spuneti-mi!
pRIMUL RASPUNS SERIOS SI BUN PRIMESTE FUNDAAA!

Va multumesc ca ati citit!

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Intra aici: http://www.ma-config.com/en
Dai: "Start the detection"
O sa-ti ceara sa sa instalezi un programel. Dupa ce-l downloadezi il instalezi si dai iarsi "Start the detection"si dupa ce termina intri in "My drivers". Acolo vei gasi tot ce trebuie sa instalezi ulterior si cele mai noi.