| andrewpeter a întrebat:

Am o probleme cu imprimanta. Se tot blocheaza hartia, si problema ii ca acuma am multe de scos si nu m-am duce la le scot din de la net cafe pentru ca ar costa mult. Imprimanta ii HP deskjet 3050. Niste sfaturi?

Răspuns Câştigător
| Danzell a răspuns:

E posibil sa fie mult praf in ea. inauntrul imprimantei exista niste cilindri rotativi din plastic care trag hartia. Daca poti ajunge la ei, ia o carpa umeda și stergei. praful asezat pe acei cilindri impiedica tragerea hartiilor sau le trag aiurea

| andrewpeter explică (pentru Danzell):

Mersi! happy Chiar asta o fost baiu

1 răspuns: