| Cold a întrebat:

am si eu o intrebare. am o problema
am instalat google chrome si cand incerc sa ma loghez pe google cu numele si parola imi apare acea prostie cu : Această pagină web nu este disponibilă
Pagina web de la https://accounts.google.com/......rviceLogin poate fi temporar nefuncțională sau a fost mutată definitiv la o nouă adresă web.
Eroare 201 (net::ERR_CERT_DATE_INVALID): Eroare necunoscută.

ceva in legatura cu niste ceritificate sau ceva de genu am incercat si pe alte browsere dar tot la fel face ce trebuie? sa fac sa mearga funda!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Verifica data si ora de la PC(sunt in urma -> regleaza ora - windows-ul nu are nimic) Bafta!