| Alex_Tuta_1977 a întrebat:

Am si eu o intrebare:de unde pot sa descarc minion rush pentru Armv6? Puneti link.Cel care merge primeste funda + vot.Repede!

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Mai bine nu. Am rulat cand aveam telefon cu armv6 minion rush si nu te puteai juca la cat de "bine" mergea.
Sfat: incearca sa strangi ceva banuti, deoarece tot ce e armv6 e deja apraope mort, si sa faci trecerea la ceva la armv7, de preferat dual-core.

| Alex_Tuta_1977 explică (pentru sltlp):

Imi poti da un link de unde sa descarc minion rush pentru armv6?

| sltlp a răspuns (pentru Alex_Tuta_1977):

Am zis ca aveam telefon cu armv6. Dar nu mai stiu precis de unde le-am luat ca se gasesc oarecum greu. Am dat o cautare rapida si nu am gasit nici un apk util.
Dci prin urmare, nu prea te pot ajuta...
Daca te ajuta cu ceva: http://bit.ly/1bwhjep

| Alex_Tuta_1977 explică (pentru sltlp):

Ms daca il gasesti te rog pne linkul

7 răspunsuri:
| Logout a răspuns:

De pe google play! gasesti si alte jocuri acolo.

| SonicTheHedgehog a răspuns:

De pe magazin play laughing) scrii la cautare " Despicable me".

| Alex_Tuta_1977 explică (pentru SonicTheHedgehog):

Am zis pentru armv6 si nu te mai baga daca nu stii despre ce e vorba